Chemia warsztatowa

Chemia warsztatowa to produkty niezbędne w każdym warsztacie. Korzystanie z najwyższej jakości profesjonalnych produktów znacząco ułatwi i przyspieszy prace. Nowoczesne środki Bardahl zapewnią prawidłowe funkcjonowanie drobnych elementów mechanicznych, zabezpieczą powierzchnie metalowe, umożliwią montaż i konserwację elementów także tych narażonych na działanie bardzo wysokich temperatur, pozwolą uszczelnić różnego rodzaju łączenia, zabezpieczyć gwinty i wiele, wiele innych. Poniżej kilka częstych problemów które można łatwo rozwiązać stosując produkty Bardahl.

 

Powierzchnia uszkodzona w wyniku mechanicznego urazu lub wymaga konserwacji a nie ma możliwości zdemontowania części?

Najprostszym rozwiązaniem pozwalającym uniknąć kosztów ponownej galwanizacji będzie zastosowanie produktu Zinc Primer. Wygodna aplikacja umożliwia optymalne dozowanie dla utworzenia cienkiej powłoki antykorozyjnej. Produkt jest bardzo wydajny. Tworzy powłokę odporną na warunki pogodowe i temperaturę do 500 °C. Wyschnięta powłoka zapewnia przewodnictwo elektryczne co umożliwia spawanie.

 

Duże ryzyko zatarcia lub zapieczenia?

Pasta miedzowa to środek przeznaczony do stosowania wszędzie tam gdzie elementy narażone są na działanie bardzo wysokich temperatur do 1100 wysokiego ciśnienia, wody, pary wodnej i innych czynników korozyjnych. Zapobiega też pojawianiu się korozji ciernej, skrzypieniu i zapewnia wysoką wytrzymałość obciążeniową.

 

Podejrzewasz nieszczelność układu?

Produkt Leak Detektor doskonale sprawdza się w przypadku sprawdzania szczelności opon samochodowych, przewodów rurowych, zaworów, węży sprężarek, zbiorników ciśnieniowych, w systemów łatwopalnych gazów itp.

 

Jak pozbyć się skrzypienia zawiasów, prowadnic lub zabezpieczyć uszczelki samochodowe?

Silicon Spray Lube jest idealnym czystym środkiem smarnym i konserwującym dla wszystkich części obrotowych i ślizgowych. Jest również niezawodny w przypadku konserwacji uszczelek samochodowych, pozwala długo utrzymać ich pełną elastyczność, chroni przez starzeniem oraz zamarzaniem w niskich temperaturach. Produkt opóźnia powstawanie rdzy i korozji w słonej wodzie.

 

Zanieczyszczone elementy układu hamulcowego?

Każdy właściciel samochodu powinien mieć też w swoim warsztacie Multi Parts and Brake Cleaner. Środkiem tego typu łatwo i bezpiecznie usuwa się wszelkie zanieczyszczenia z elementów układu hamulcowego. Produkt można nakładać bez demontażu urządzenia,  jest szybko schnący, nie powoduje korozji i nie pozostawia osadu.

 

A może problem z samoluzowaniem gwintów?

Produktów Threadlock T142 i T171 to kleje do zabezpieczania gwintów o średniej i wysokiej wytrzymałości. Threadlock  zapobiega samoluzowaniu i zabezpiecza wszystkie elementy gwintowe przed drganiami i obciążeniami udarowymi. Produkt jest odporny na działanie chemikaliów, paliw, smarów oraz większości cieczy i gazów przemysłowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl